7 Kasım 2022 Pazartesi

Upirlerin Fısıltısı - Şeker Efendi ve Sahab'ın İmkânsız SerüvenleriUpirlerin Fısıltısı - Şeker Efendi ve Sahab’ın İmkânsız Serüvenleri 

Öylesine bir parlaklık beklemeyen gözleri kamaşmış, çevresinde ışıktan yıldızlar dans etmeye başlamıştı... ve evet, imkânsız gibi görünse de, bir su evreninin tam altından bakıyordu Boğaz’a. Yekpare camla kaplı tavandan koskoca bir kadırganın suları yararak Sarayburnu’na doğru ilerlediği görülüyordu. Tekneden düştüğü o gün yaratıkların kendisini görebildiği düşüncesiyle tüyleri diken diken oldu. Hızla bir dolabın altına koşturdu ve küçük tombul bedenini gizlemek üzere o dar yere sıkıştıktan sonra çevreyi bir daha kolaçan etti. ... “Bu gece!” diye bağırmıştı yaratık Saaf ûl Sahr dilinde. “Sultan bu gece ölecek, o kadar! Beklemeye tahammülümüz yok!” 

Çağan Dikenelli bu kez yepyeni bir fantastik polisiyeyle okurlarının karşısına çıkıyor... Şeker Efendi ile Sahab’ın nefes kesen serüvenlerini okurken heyecan dolu büyülü bir maceraya dalacaksınız. Oğlak Yayınları, “Şeker Efendi ve Sahab’ın İmkânsız Serüvenleri” serisinin ilk kitabı, Upirlerin Fısıltısı’nı yayımlamaktan gurur duyar.


Satın Al

Hiç yorum yok: